Wedstrijdverslagen jeugd 7 december

Verslag E2
Door: Julian 

Vandaag ging de wekker vroeg, om half 9 stonden we al in de sporthal. Onze wedstrijd tegen Noviomagum begon om 9 uur. Heel snel stonden we met 0-1 achter.
We hebben hard ons best gedaan maar in de rust was het al 0-12.
Na goed samenspel scoorde de jarige Eline voor ons als eerste in het derde kwart.
De andere meisjes, Lisanne en Daniyah scoorden ook.
Met een afstandsschot van Jasper hebben we totaal 4 doelpunten gemaakt.
Maar de tegenstander was veel beter en scoorde 19 keer.
Na de wedstrijd raakten we nog 4 strafworpen, maar Noviomagum scoorde 6 strafwopen.
Jammer van de wedstrijd, we hebben goed ons best gedaan maar verloren. 
Wel hebben we daarna gezellig de verjaardag van Eline gevierd met chips.

Verslag E1
Door: Yaro

Afgelopen zaterdag hebben we om 9.00 thuis tegen KV Wageningen gespeeld.
Ons team was helemaal compleet. In het begin moesten beide teams nog even opstarten. Onze tegenstanders hadden veel kansen maar konden niet scoren. Voor ons team kon Tijmen de eerste keer scoren en vanaf dat moment ging het steeds beter voor ons. We bleven voor staan ook al konden de tegenstanders ook scoren.
Uiteindelijk hebben we 9-4 gewonnen en zijn we blij naar huis gegaan.

Verslag D1
Door: Sierk

Op zaterdag zeven december om tien uur moesten wij een wedstrijd spelen tegen Weststar:

We gingen super goed van start en stonden aan het einde van de eerste kwart 5-1 voor, na het tweede kwart stond het 10-2.

En bij het derde kwart ging er iets fout maar ik weet niet wat, want het liep niet zo soepel. Maar Mees maakte toen een verassende actie,  hij stond onder de paal met de bal en toen gooide hij hem achterover, want zijn tegenstander lette niet op. De ouders gingen joelen, de bal ging ver over, maar Zoë ving hem op en scoorde. Toen we het laatste kwart in gingen stond het  12-4 .Het laatste kwart ging het weer super. De eindstand was 15-5! Luca was top scoorder met zes doelpunten. En Zoë’s neef speelde bij Weststar!

Deel dit bericht